پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در املش | پست ملک

خرید و فروش خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در املش

معاملات املاک املش همه روزه در مناطق مختلف توسط افراد بومی و غیربومی در حال انجام است. املش زیبا یکی از شهرستان های شرقی استان سرسبز گیلان است. این شهرستان از شمال به دریای خزر و از جنوب به شهرستان سیاهکل محدود می‌شود‌. هم‌چنین در قسمت شرق خود به رودسر و در غرب به لنگرود راه دارد‌. همان‌طور که می‌بینید از هر ۴ جهت این شهرستان خوش آب و هوای شمالی در محاصره مناطق بکر و سرسبز گیلان قرار گرفته است. مساحت املش تقریبا ۴۰۷ کیلومتر مربع است که در فاصله ۷۵ کیلومتری استان گیلان یعنی رشت واقع شده است. به دلیل ویژگی‌های چشمگیر شهرستان املش، املاک این منطقه طرفداران زیادی دارند. 

قیمت زمین در املش 

یکی از رایج ترین معاملاتی که در شهرستان املش انجام می‌شود، معاملات مربوط به زمین است. خرید زمین در املش گیلان یکی از سرمایه‌گذاری های آینده دار و مطمئن است. اگر قصد خرید و فروش زمین در املش دارید، بستر پست ملک می‌تواند برای انجام معاملات کمک‌رسان شما باشد. قیمت زمین در املش مثل سایر شهرستان‌های شمالی در رنج های قیمتی متفاوتی است. اگر قصد خرید املاک املش را دارید، می‌توانید از آگهی‌های مختلف پست ملک توسط فیلترهای تخصصی جست و جو بازدید نمایید‌. 
افرادی که بودجه کمی برای خرید زمین دارند نیز این امکان برایشان فراهم است که در مناطق مختلف املش با شرایط ویژه‌ای نسبت به خرید زمین اقدام نمایند. رانکوه املش که جزء توابع این شهرستان است یکی از مناطق قابل توجه از دید گردشگران محسوب می‌شود. بنابراین خرید زمین، ویلا و هر نوع ملکی در این منطقه یک امتیاز ویژه به شمار می‌آید. اگر می‌خواهید از قیمت زمین در رانکوه املش باخبر شوید، از آگهی‌های مرتبط مشاورین املاک در سایت پست ملک استفاده کنید.

قیمت ویلا و آپارتمان در املش 

املش یکی از بکرترین و زیباترین مناطقی است که در شمال کشور وجود دارد‌. به همین جهت هم خرید و فروش ویلا در املش رونق خوبی دارد. فروش ویلا در املش به دلیل ویژگی‌های این منطقه طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افراد غیربومی این منطقه را به عنوان محل تفریح و استراحت خود انتخاب می‌کنند. آپارتمان سازی هم این روزها در املش انجام می‌شود. همین موضوع نیز انتخاب های خوبی را سر راه معامله کنندگان قرار می‌دهد. قیمت آپارتمان در املش تابع ویژگی‌های آپارتمان، متریال به کار رفته برای ساخت و کیفیت آن‌ها، سال ساخت، متراژ و منطقه وابسته است. قیمت زمین و خانه در املش نیز تابع فاکتورهای مشابهی است.