پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در آستانه اشرفیه | پست ملک

خرید و فروش آپارتمان و زمین درآستانه اشرفیه

آستانه اشرفیه، یکی از شهرهای زیبای ایران می باشد که در ۳۵ کیلومتری رشت در استان گیلان واقع گشته است. اگر تمایل به خرید ملک در آستانه اشرفیه را دارید؛ پیش از هر موضوع دیگری می بایست در مورد این شهر بدانید. لاهیجان نزدیکترین شهر به آستانه اشرفیه است که در ۷ کیلومتری آن قرار دارد. حاصلخیز بودن خاک آستانه اشرفیه وجه تمایز آن با سایر شهرهای استان گیلان است. این نکته هم لازم و ضروری است که این شهر، یکی از ۴ شهر مذهبی ایران به شمار می رود. 
آب و هوای معتدل با رطوبت بالا و سرسبز بودن و فضایی آرامش بخش، مردم زیادی را ترغیب به خرید آپارتمان در آستانه اشرفیه کرده است. بیشتر آپارتمان ها در مرکز این شهر واقع شده اند که همانند سایر شهرهای استان گیلان همیشه شلوغ است و امکانات آن ها هم بیشتر از سایر مناطق آستانه اشرفیه است. به همین دلیل قیمت آپارتمان در آستانه اشرفیه با توجه به نزدیکی یا دور بودن از مرکزیت شهر تعیین می شود. قیمت خانه در سردار جنگل آستانه اشرفیه به عنوان مرکز این شهر، تقریبا متری ۲۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۱ می باشد. البته ممکن است آپارتمان هایی کمتر یا بیشتر از این میزان هم ارزش گذاری شوند. از آپارتمان هایی با متراژ ۵۵ الی ۶۰ متری تا متراژ بالاتر را می توانید در مرکز شهر آستانه اشرفیه و با توجه به نیاز و پسند خویش خریداری کنید. البته آپارتمان هایی با قیمت های ارزانتر را هم می توانید در حاشیه شهر آستانه اشرفیه خریداری کنید. 
قیمت خرید آپارتمان در آستانه اشرفیه با خانه های ویلایی متفاوت است. در صورتی که بخواهید اقدام به خرید خانه روستایی در آستانه اشرفیه کنید؛ می توانید روستاهای: دستک، لسکوکلایه، کماچال، فوشازاده، دهنه سر، درگاه، تجن گوکه، عسکرآباد دهکا، امشل و... را انتخاب کنید. قیمت زمین آستانه اشرفیه در هر یک از این روستاها متفاوت است. اما شما می توانید با خرید زمین در این روستاهای سرسبز، نسبت به ساخت و ساز انواع ویلا، خانه های روستایی اقدام کنید. کما اینکه می توانید با توجه به فروش ویلا در آستانه اشرفیه و روستاهای آن، در یکی از شهرهای خوش آب و هوا سکنی گزینید. عوامل مختلفی روی قیمت خرید آپارتمان در آستانه اشرفیه یا خرید ویلا و خانه های ویلایی تأثیرگذار خواهند بود. بنابراین شما هستید که با توجه به ملاک های ذهن خویش می توانید بر حسب نیاز و بودجه خود اقدام به خرید ملک در این شهر استان سرسبز گیلان کنید. برای استعلام قیمت ملک در آستانه اشرفیه، پست ملک ایران در خدمت شماست. 
 

بعدی