پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در آستارا | پست ملک

خرید و فروش خانه و آپارتمان در آستارا استان گیلان

آستارا یکی از شش شهر بزرگ در استان گیلان به شمار می آید. قیمت آپارتمان در آستارا از جمله سوالاتی است که افراد بسیار زیادی می پرسند. چرا که آستارا از  جمله زیباترین شهرهای مرزی ایران به حساب می آید. جالب اینکه جاذبه های گردشگری در این شهر، آن را به یکی از شهرهای توریستی تبدیل کرده است که خیل عظیمی از مسافران را در اقصی نقاط کشور به سمت خود روانه کرده است. گردنه حیران نیز به عنوان یکی از زیباترین جاده های کشور در نزدیکی آستارا قرار دارد تا خود یکی از دلایل اصلی ورود مسافران به این شهر باشد. بنابراین شما می توانید با داشتن یک خانه یا ویلا، اقدام به سرمایه گذاری کنید. کما اینکه می توانید از هیاهوی شهر دل کنده و زندگی در دل آرامش را با پرداخت به صرفه قیمت آپارتمان در آستارا تجربه کنید. 
با توضیحاتی که در خصوص آب و هوا، سرسبزی و زیبایی آستارا شد؛ قیمت آپارتمان در آستارا برای خرید انواع ملک در این شهر، بیش از پیش اهمیت می یابد. قیمت آپارتمان در شهرک عباس آباد آستارا نسبت به سایر مناطق دیگر این شهر بیشتر است. البته مناطق مختلفی در آستارا وجود دارند. بلوار سفیر امید، بهترین موقعیت جغرافیایی را برای زندگی در آستارا دارد. چرا که فاصله بسیار کمی نسبت به ساحل دارد و از موقعیت استراتژیک حائز اهمیتی برخوردار است. محله های جمهوری، مطهری، حکیم نظامی، بلوار دکتر شریعتی، خیابان رجایی و... نیز از دیگر خیابان هایی است که قیمت آپارتمان و انواع ملک در آن ها بالاست. اگر می خواهید با پرداخت قیمت کمتر در آستارا، صاحب ملک شوید؛ روستاهای خوش آب و هوا را انتخاب کنید. فروش آپارتمان در آستارا ممکن است متری ۳۰ میلیون یا کمتر و بیشتر از آن هم باشد. در حالی که شما می توانید با متری ۱ تا ۱۰ میلیون هم در روستاهای آستارا صاحب خانه شوید.
علاوه بر تفاوت هایی که میان قیمت آپارتمان در آستارا در مقایسه با روستاها دارد؛ قیمت زمین نیز به همین منوال است. قیمت زمین در شهرک عباس آباد آستارا طبیعتا بیشتر از قیمت زمین در روستاها یا حاشیه شهرهاست. به طور کلی قیمت زمین در آستارا با توجه به موقعیت جغرافیایی آن تعیین می شود. هر چقدر به مرکز شهر آستارا نزدیک تر باشد؛ طبیعتا قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. ضمن اینکه فروش ویلا در آستارا نیز امکان سرمایه گذاری را برای شما فراهم آورده است. چرا که شما می توانید ویلاهایی را در این شهر خریداری کنید و روزانه یا ماهانه آن ها را به مسافران و توریست ها اجاره دهید. برای شخصی سازی ویلاها نیز می توانید اقدام به خرید خانه کلنگی در آستارا یا زمین کنید و نقشه آن را از ابتدا خودتان باب میل و سلیقه خویش طرح ریزی نمایید. برای اطلاع از قیمت آپارتمان در آستارا یا قیمت زمین می توانید با سامانه حرفه ای پست ملک ایران در ارتباط باشید. 
 

بعدی