پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در بندرانزلی | پست ملک

خرید و فروش زمین، ملک و آپارتمان در بندرانزلی

همان طور که می دانید بندر انزلی در مرکزیت شهرستان انزلی قرار دارد. با توجه به این نکته که علاقه مندان به خرید ویلا در انزلی زیاد هستند؛ پیش از نکات مربوط به آن بهتر است در مورد این شهر زیبا و سرسبز بیشتر آشنا شویم. بندر انزلی در غرب استان شمالی گیلان واقع گشته است و پس از رشت به عنوان مرکز استان، این بندر انزلی است که پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر گیلان محسوب می شود. میزان بارش این شهر در طول سال آنقدر زیاد و قابل توجه است که به آن شهر باران نیز گفته می شود. آب و هوای بندر انزلی در فصل بهار بسیار بهتر از سایر فصول است. چرا که آب و هوای مرطوبی دارد و میزان بارندگی در این فصل هم کمتر از سایر فصل هاست. در تابستان هوا اندکی شرجی می شود. در ادامه با محله های این شهر و تأثیر آن ها در قیمت گذاری زمین و ویلا آشنا خواهیم شد.

بررسی قیمت ملک در انرلی

برای خرید ویلا در انزلی لزوما این گونه نیست که سرمایه زیادی را کنار بگذارید. هر چند که قیمت زمین در بندر انزلی به علت اینکه انزلی از جمله مهمترین بنادر تجاری ایران است اندکی بالاتر از سایر شهرهای شمالی است، اما بستگی به منطقه ای دارد که تمایل به خرید و فروش آپارتمان در انزلی داشته باشید. به طور کلی قیمت زمین در انزلی در نزدیکی پل غازیان و نزدیک دریا همیشه بالای میانگین قیمت بوده است. چرا که پل غازیان جزو بالا شهر بندر انزلی محسوب می شود. اما پس از این پل در سمت غرب این استان و جنوب شهر محله های گران قیمتی وجود دارند. محله های: خیابان پاسداران، تهرانی، اسکله موج شکن، میدان مالا، میدان گاز، منطقه آزاد بندر انزلی، حسن رود و... از این دست مناطق هستند. اما برای خرید ویلا در انزلی، حتما نیازی نیست در این مناطق اقدام به خرید و فروش آپارتمان در بندر انزلی کنید. چرا که انزلی، روستاهای سرسبز با امکانات بالایی هم دارد. 
اگر قصد خرید ویلا در انزلی را دارید؛ بایستی به نکات زیادی توجه داشته باشید. هر چقدر ویلا به سمت دریا نزدیک تر باشد؛ قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. قیمت زمین بندر انزلی هم برای ساخت ویلا یا آپارتمان نسبت به سایر شهرهای کوچک تر استان گیلان بالاتر است. در برخی از منطقه های بالاشهر انزلی، قیمت آپارتمان در انزلی به بالاتر از ۲۰ تا ۴۰ میلیون هم می رسد. هر چند که قیمت زمین به نسبت ملک کمتر است. اما شما می توانید آپارتمان هایی را با قیمت های کمتر هم در برخی مناطق انزلی و حتی روستاهای آن خریداری کنید. چرا که فروش ویلا در انزلی توسط افراد زیادی از جمله ساکنین این شهر و سرمایه گذاران مختلف روزانه انجام می شود. بنابراین می توانید اقدام به خرید ویلا در انزلی کنید تا شما هم در این شهر سرسبز صاحب ویلا شوید. چرا که امکانات و تجهیزات بندر انزلی برای زندگی کامل و بسیار زیاد است.

بعدی