پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در فومن | پست ملک

خرید و فروش خانه، آپارتمان، زمین و ویلا در فومن

شهر زیبا و گردشگری فومن با مساحتی معادل ۲۹ کیلومتر مربع در استان گیلان واقع شده است.‌ این شهر در قسمت شرقی خود با مرکز استان یعنی شهر رشت همسایه است. فاصله بین رشت و فومن حدود ۱۷ کیلومتر است. فومن علاوه بر شرایط جغرافیایی ویژه و آب و هوای مناسب، دارای ظرفیت های گردشگری بالایی است. جاده‌های فومن نیز از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد علاقه به خرید ویلا، آپارتمان و به طور کلی واحدهای مسکونی در شهر فومن دارند. هم‌چنین خرید زمین در فومن رو به افزایش است. هفت اقلیم، غار خون فوشه، قلعه رودخان، روستای ماسوله، شولم و... جزء مناطق پرطرفدار فومن هستند. ویلاها، زمین‌ها و خانه‌هایی که در مجاورت مناطق گردشگری قرار دارند نسبت به سایر مناطق از قیمت بالاتری برخوردار هستند. 

قیمت زمین در فومن

خرید و فروش زمین در فومن رونق زیادی دارد. قیمت زمین در فومن هم با توجه به فاکتورهای مهم در معاملات مورد محاسبه قرار می‌گیرد. زمین‌های نزدیک به بافت شهری یا واقع در مناطق گردشگری گران‌تر از زمین‌های مناطق آرام و روستایی هستند. تنوع بالای زمین در فومن باعث می‌شود تا با توجه به توان مالی خود بتوانید بهترین انتخاب را از میان گزینه‌های مختلف داشته باشید. بسیاری از افراد با خرید زمین در فومن قصد احداث امکانات تفریحی، گردشگری و ساخت اقامتگاه دارند. این روزها ساخت اقامتگاه‌های کوچک و کلبه‌ای یکی از راه های آسان برای رسيدن به درآمد خوب در مناطق گردشگری است‌. در واقع با سرمایه‌گذاری در یک موقعیت جغرافیایی مناسب در آینده نیز می‌توان به درآمد و سود خوبی رسید.

خرید ویلا در فومن 

خرید و فروش ویلا در فومن همواره مورد توجه اهالی استان گیلان و هم‌چنین افراد غیربومی قرار دارد. بسیاری از افراد ساکن استان گیلان نیز در مناطق روستایی و دور از شلوغی‌های زندگی شهرنشینی به دنبال خرید یک ویلای آرام هستند. فومن می‌تواند یک انتخاب خوش قیمت و مناسب باشد. قیمت مسکن در فومن وابسته به محل و منطقه ملک است. علاوه بر ویلا، فروش آپارتمان در فومن هم با قیمت‌های مناسب انجام می‌شود. می‌توانید در عین حال که در یک منطقه آرام زندگی می‌کنید از تمامی امکانات پزشکی، تحصیلی، تفریحی و... نیز بهره‌‌مند شوید. برای خرید آپارتمان در فومن ابتدا با مشورت مشاورین املاک منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت با توجه به بودجه، توقعات و سلیقه خود از میان فایل‌های موجود گزینه‌های سازگار را بررسی کرده و بهترین را انتخاب نمایید. در انتها لازم به ذکر است که اگر قصد فروش ملک در فومن را دارید می توانید اقدام به ثبت رایگان آگهی ملک در فومن از طریق پست ملک نمایید.

بعدی