پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش زمین مسکونی در استان گیلان | پست ملک

خرید زمین در گیلان از طریق نقشه استان گیلان

خرید زمین در گیلان می‌تواند یک سرمایه‌گذاری امن و مطمئن باشد. گیلان به علت موقعیت جغرافیایی و شهر‌های زیبایی که دارد همواره مورد توجه توریست‌ها و سرمایه‌گذاران مختلف بوده است. همچنین از آنجایی که دسترسی جاده‌ای خوبی نیز به استان‌های همجوارش دارد، در تمام طول سال پذیرای مسافران زیادی می‌باشد. اگر قصد خرید زمین در گیلان را دارید ولی اطلاعات لازم و کافی در این خصوص ندارید، تا انتهای این متن همراه ما بمانید.

فروش زمین در گیلان

مطمئنا اگر در شهر‌های بزرگ، پر‌ترافیک و آلوده سکونت داشته‌باشید و یا از زندگی در دل طبیعت سرسبز لذت می‌برید، حداقل یک‌بار به فکر داشتن یک ویلا در شمال افتاده‌اید. خرید زمین در گیلان می‌تواند رویای شما برای رسیدن به سکونت در بهشت ایران را برآورده سازد. اما خرید و فروش زمین در گیلان دارای نوسانات قیمتی است و قیمت‌ها بسته به هر منطقه و شهر از این استان زیبا متفاوت می‌باشد. 
گیلان پر از مناطق گردشگری و شهر‌های توریستی است. بنابراین مطمئنا خرید زمین مسکونی گیلان می‌تواند یک سرمایه‌گذاری خوب و ایده آل محسوب شود. از طرفی اگر بخواهیم قیمت زمین در گیلان و مازندران را با هم مقایسه نماییم، خرید زمین در گیلان و حتی درشهر‌های مهم و توریستی آن نیز، از خرید زمین در مازندران ارزان‌تر می‌باشد. با این تفاوت که طبیعت گیلان بکر‌تر و دسترسی آن بهتر و راحت‌تر است. همچنین زمین‌های گیلان با توجه به رنج قیمتی‌شان راحت‌تر خرید و فروش می‌شوند.

قیمت زمین در گیلان

با توجه به بالا رفتن قیمت ملک و زمین فروشی در گیلان، مخصوصا شهر‌های بزرگی مثل تهران، اصفهان، مشهد و... ، خیلی از افراد به دلیل عدم توانایی خرید در شهر مسکونی خودشان، به دنبال خرید زمین ارزان در گیلان می‌باشند. زیرا با بودجه ای قابل قبول می‌توان در یکی از مناطق زیبا و سرسبز گیلان زمین با موقعیتی عالی خریداری کرد. از جمله شهر‌هایی که تقاضای خرید زمین مسکونی گیلان در آن بالاست، به شرح زیر می‌باشد:

لاهیجان عروس گیلان است و یکی از پر تقاضا‌ترین شهر‌ها برای خرید زمین گیلان محسوب می‌شود. این شهر زیبا ساحلی نیست اما زیبایی زیادی دارد که شما را مجذوب خود نماید. انزلی دومین شهر پر‌تقاضای خرید و فروش زمین در گیلان می‌باشد. این شهر هم دارای مرداب، دریا و اسکله می‌باشد. هم در اطرافش پوشش‌های جنگی زیادی نیز وجود دارد. رشت مرکز استان گیلان است و به همین جهت خیلی‌ها برای خرید زمین مسکونی گیلان این شهر را انتخاب می‌کنند. سیاهکل و دیلمان از توابع لاهیجان هستند. اما به دلیل طبیعت بکر و کوهستانی که دارند بسیار تقاضای خرید زمین در این منطقه بالا می‌باشد. شما بعد از گذشتن از سیاهکل و جاده مارپیچ و سرسبز جنگلی لونک به منطقه زیبای دیلمان می‌رسید. ییلاقات زیبای اولسبلنگاه ماسال در چند سال اخیر باعث شده توجه خیلی از افراد برای خرید زمین در گیلان جلب شود. املش از توابع شهرستان رودسر است که دارای طبیعت بکر و بی‌نظیری می‌باشد. اگر به دنبال خرید زمین مسکونی گیلان هستید این منطقه می ‌واند یک گزینه ایده‌ال برای شما باشد. چابکسر آخرین شهر استان گیلان است که به شهر رامسر مازندران نیز بسیار نزدیک می‌باشد. این شهر زیبا به دلیل نزدیکی کوه و دریا به هم و طبیعت سر‌سبز و زیبایی که دارد، بسیار مورد توجه است.

هر یک از این شهر‌هایی که گفته شد، خود دارای دامنه و مناطق گسترده‌ای برای خرید زمین می‌باشند.  بنابراین لازم است شما برای خرید زمین در شمال گیلان ابتدا حداکثر سرمایه‌ای که می‌توانید تهیه نمایید را مشخص کنید. حال با توجه به سرمایه خود بهتر می‌توانید به دنبال خرید زمین مسکونی باشید. اگر با شهر‌های این استان آشنایی دارید که هیچ. اما اگر آشنایی ندارید می‌توانید از یک مشاور املاک معتبر و کاربلد راهنمایی بگیرید و یا با مراجعه به بهترین سایت فروش زمین در گیلان و با توجه به موقعیت مکانی که مد‌نظرتان می‌باشد بهترین زمین مسکونی گیلان را خریداری نمایید. خرید زمین در گیلان مثل خرید طلا و سکه برای سرمایه‌گذاری است. پس فرصت را از دست ندهید.

بعدی