پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در حویق | پست ملک

خرید و فروش ملک، خانه، آپارتمان، زمین، ویلا در حویق

شهر حویق یکی از شهرهای استان گیلان می باشد که از توابع شهرستان تالش محسوب می شود. جمعیت شهر حویق چیزی حدود ده هزار نفر است و جزء شهرهای کم جمعیت استان گیلان می باشد. آب و هوای شهر حویق مانند بسیاری از شهرهای استان گیلان، معتدل و مرطوب است. بر این اساس زندگی در شهر حویق برای دوستداران هوای بارانی، دلچسب خواهد بود. این شهر در۳۰  کیلومتری آستارا قرار گرفته است و به عنوان یکی از مناطق پربازدید و خوش آب و هوا شناخته می شود. شناخته شده ترین جاذبه طبیعی این شهر نیز، آبشار زمرد است که در فاصله  ۴۵کیلومتری شمال شهرستان تالش قرار گرفته است. علاوه بر این موقعیت جغرافیایی مناسب، وجود جنگل‌های سرسبز و محیط امن و آرام، سبب رونق بازار خرید و فروش ملک در حویق تالش شده است.

بررسی خرید و فروش زمین در حویق

شهر حویق موقعیت جغرافیایی مناسبی دارد و در دهستان کرگانرود شمالی واقع شده است. بنابراین یکی از آینده دارترین شهرهای استان گیلان محسوب می شود. در طی چند سال گذشته خرید و فروش زمین در حویق افزایش یافته‌است. چرا که قیمت زمین در حویق مناسب است. علاوه بر این خرید زمین روش مناسبی برای سرمایه گذاری‌های کم ریسک و پرسود می باشد. امروزه با توجه به افزایش فروش زمین در حویق قیمت‌ها نیز به طور مداوم در حال تغییر هستند. با توجه به این پیش زمینه، بهتر است پیش از خرید زمین یا ملک، از مشاوران پست ملک ایران کمک بگیرید.

بررسی قیمت فروش ملک و زمین در شهر حویق تالش

امروزه خرید و فروش ملک در حویق تالش رونق یافته است. منازل نوساز و بزرگ از قیمت بالاتری برخوردار می باشند و این در حالی است که قیمت خانه روستایی در حویق بر اساس امکانات و مشخصات ملک متغیر می‌باشد. قیمت فروش خانه در حویق با توجه به متراژ، نوساز یا کلنگی بودن، موقعیت ملک و... تعیین می‌شود. بر اساس آخرین قیمت فروش املاک مسکونی در سال ۱۴۰۱،  قیمت خانه در حویق از زیر یک میلیارد آغاز می‌شود و با توجه به تغییر سالانه قیمت املاک، در آینده نیز افزایش خواهد یافت.