پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در کرج | پست ملک

خرید خانه در کرج

کرج مرکز استان البرز و یکی از پرجمعیت‎ترین شهرهای ایران است که با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب، برای خرید خانه انتخاب مناسبی خواهد بود. با خرید خانه در کرج می‎توان از موقعیت‎های اجتماعی و اقتصادی بی‎نظیری استفاده کرد. علاوه بر این قیمت خانه در کرج، در مقایسه با سایر شهرهای کشور مانند تهران و... مناسب‎تر خواهد بود. شهر کرج از بخش جنوب در همسایگی شهرستان شهریار و از قسمت شمال در همسایگی شهرستان چالوس قرار گرفته است. این در حالی است که این شهر از بخش غرب به اشتهارد و ساوجبلاغ و از قسمت شرق به استان تهران منتهی خواهد شد.
امروزه وجود آثار تاریخی و فرهنگی، مناظر زیبا، پیست اسکی دیزین و سایر جاذبه های تفریحی و گردشگری، شهر کرج را به یکی از بهترین مناطق برای سفر و زندگی تبدیل کرده است. شهر کرج با استان تهران ۳۶ کیلومتر فاصله دارد و مسیر ارتباطی مهمی بین تهران و سایر شهرهای مجاور خواهد بود. علاوه بر این کرج از نظر آب و هوا در مقایسه با تهران از رطوبت بیشتری برخوردار می‎باشد. با این وجود با توجه به شاخص کیفیت هوا، آلودگی هوای کرج نسبت به هوای تهران کمتر می‎باشد. 
این در حالی است که امروزه قیمت مناسب ملک و وجود امکانات رفاهی و تفریحی، این نقطه از کشور را تبدیل به یکی از مهمترین گزینه‎های خرید خانه در کرج نموده است. بنابراین خرید خانه کرج می‎تواند مزایای متعددی را برای شما به ارمغان آورده و دسترسی شما را برای رسیدن به امکانات مختلف تسهیل نماید. علاوه بر این شهر کرج به عنوان یکی از مهمترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‎شود که در طی چند سال اخیر مورد استقبال خیل عظیمی از مردم و مسافران قرار گرفته است. به همین دلیل با افزایش سالانه قیمت مسکن، امکان خرید خانه در کرج با وام نیز وجود خواهد داشت.

معرفی بهترین و گرانترین مناطق کرج

امروزه افراد زیادی برای تحصیل یا پیدا کردن شغل مناسب شهر کرج را برای زندگی انتخاب می‎کنند. علاوه بر این خرید خانه در کرج برای افرادی که به دنبال امکانات بسیار اما ازدحام کم هستند، انتخاب هوشمندانه‎ای خواهد بود. این در حالی است که افزایش جمعیت می‎تواند نقش مهمی را در افزایش قیمت خانه در کرج داشته باشد. برای خرید خانه در کرج ابتدا باید بودجه خود را مشخص کنید چرا که شهر کرج نیز مانند سایر شهرهای ایران مناطق زیادی دارد که از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت خواهند بود.
امکانات و ویژگی های یک خانه خوب در کنار بودجه لازم برای خرید آن، دو عامل مهمی هستند که در انتخاب شما تاثیر گذار خواهند بود. به عنوان مثال خرید یا فروش خانه در کرج در مناطق بالانشین شهر با مبالغ قابل توجهی انجام می‎شود. به عنوان مثال می‎توان به مناطقی مانند عظیمیه، جهانشهر، مهردشت و... اشاره کرد که بخش زیادی از خانه‎های لاکچری و لوکس کرج در این مناطق قرار می‎گیرند. امروزه بخش قابل توجهی از سرمایه گذاران در ایران، این مناطق کرج را برای خرید ملک و سرمایه گذاری‎های بلند مدت انتخاب می‎کنند.

ارزان ترین محله‌های کرج

با بررسی آخرین آمارهای موجود، کرج این پتانسیل را خواهد داشت که در طی چند سال آینده در صدر جدول خرید ملک قرار گیرد. شهر کرج علاوه بر مناطق گران قیمت از مناطق ارزان و اقتصادی نیز بهره‎مند می‎باشد. بنابراین با صرف مبالغ کمتری می‎توانید در مناطقی مانند کوی مدرس یا گلشهر یک خانه مسکونی مناسب را تهیه کنید. وجود امکانات مناسب، دسترسی آسان به مراکز خرید و حمل و نقل راحت، از مهمترین مزیت‎های خرید خانه در این مناطق کرج خواهد بود. با این تفاسیر می‎توان گفت که قیمت خانه در کرج در مناطقی مانند فردیس، کیانمهر، باغستان، منظریه و... متوسط رو به پایین است و برای کسانی که نمی‎توانند بودجه زیادی را به خرید خانه کرج اختصاص دهند مناسب می‎باشد.
به علاوه در حال حاضر امکان خرید خانه در کرج با وام نیز وجود دارد. بنابراین بهتر است پیش از خرید خانه در کرج از شرایط خانه فروشی در کرج اطمینان حاصل فرمایید. بر این اساس می‎توانید از راهنمایی‎های مشاوران مجموعه متخصص پست ملک استفاده کنید و از شرایط فروش خانه کرج اطمینان حاصل فرمایید. در کنار تمام مناطقی که مورد بررسی قرار گرفت برای خرید خانه ارزان در کرج نیز می‎توان بر روی مناطقی مثل زورآباد، حصارک و حسن آباد حساب باز کرد چرا این مناطق در دسته ارزانترین مناطق کرج برای خرید خانه قرار می‎گیرند.

مهمترین مزایای خرید خانه در کرج

شهر کرج نسبت به پایتخت، از آب و هوای بهتری برخوردار می‎باشد. علاوه بر این بودجه مورد نیاز برای خرید خانه در کرج کمتر از بودجه لازم برای خرید خانه در تهران خواهد بود. با این تفاسیر با خرید خانه در کرج می‎توانید از مزیت های بیشماری استفاده کنید. موقعیت شغلی مناسب، وجود امکانات مختلف تفریحی، نزدیک بودن به پایتخت و... از مهمترین مزایایی می‎باشند که می‎توانند هر شنونده‎ای را برای خرید خانه کرج ترغیب نمایند. علاوه بر این با خرید و فروش خانه در کرج، فرصت یک سرمایه گذاری امن و پرسود را خواهید داشت.
بر این اساس می‎توانید بودجه کمتری را به خرید خانه حیاط دار در کرج یا خرید خانه ۲۰ متری در کرج اختصاص دهید و برای یک سرمایه گذاری بی دردسر، این کلانشهر پرجمعیت را انتخاب کنید. در حال حاضر با بررسی قیمت خانه در کرج می‎توان گفت که شهر کرج یکی از بهترین شهرهایی خواهد بود که برای خرید خانه باید در اولویت قرار گیرد. بنابراین با خرید ملک در این شهر برگ برنده ارزشمندی را در دست خواهید داشت.

بعدی