پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش ویلا، باغ ویلا در کلاردشت | پست ملک

خرید ویلا کلاردشت

کلاردشت شهری در غرب استان مازندران با چشم اندازهای طبیعی بی نظیر و جاذبه های گردشگری زیباست. کلاردشت در ۴۸ کیلومتری چالوس و یکی از نزدیک ترین شهرهای شمالی به پایتخت است و تنها ۱۳۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. ویلا کلاردشت یک انتخاب هوشمندانه و اقتصادی است و بسیاری از افراد با خرید ویلا کلاردشت علاوه بر بهره مندی از زیبایی های طبیعی، یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور خواهند داشت. این شهر یکی از زیباترین و محبوب ترین مناطق شمالی است که بدون داشتن سواحل آبی خزر در صدر لیست خرید کلاردشت ویلا قرار دارد.

مزایای خرید ویلا کلاردشت

یکی از مهم ترین مزایای خرید ویلا کلاردشت، دسترسی سریع به شهرهای مازندران و همسایگی با چالوس است. همچنین داشتن ویلا کلاردشت یک انتخاب مناسب برای کسانی است که رفت و آمدهای زیادی به پایتخت دارند. کلاردشت تا تهران فاصله ای کوتاه دارد و افراد ساکن این منطقه می توانند بدون دردسر و اتلاف وقت در ترافیک های جاده ای با عبور از مسیری زیبا به مقصد برسند. بهره مندی از آب و هوای معتدل کوهستانی، دوری از شلوغی و هیاهو و دسترسی به جاذبه های دیدنی از دیگر مزایای خرید ویلا کلاردشت به شمار می آیند. 
رشد اقتصادی و نرخ سودآوری بالا از ویژگی های سرمایه گذاری در کلاردشت ویلا محسوب می شود. ارتقای کیفیت زندگی، ساخت و سازهای مدرن در قلب طبیعتی بکر موجب رونق بازار خرید و فروش ویلا کلاردشت شده است. این شهر زیبا و سرسبز یکی از بهترین شهرهای مازندران برای سرمایه گذاری است. در سال های اخیر خرید و فروش ملک در این شهر روند صعودی داشته است و ویلاهای این منطقه نرخ رشد فوق العاده ای به خود اختصاص داده اند. اگر در کنار تفریح و بهره مندی از طبیعتی بکر و زیبا، قصد سرمایه گذاری با نرخ سودآوری بالا دارید، کلاردشت ویلا بهترین انتخاب است.

نکات مهم خرید ویلا در کلاردشت

هنگام خرید ویلا کلاردشت لازم است ارزیابی های دقیقی درباره موقعیت جغرافیایی و منطقه ای که ویلا در آن واقع شده است، انجام دهید. سند ویلا، داخل بافت یا خارج بافت بودن ملک و سازه ویلا از نکات دیگری است که در خرید ویلا باید به آن ها توجه داشت. سند ویلا کلاردشت به صورت رسمی (تک برگ و منگوله دار) و یا بنچاق محلی است. ذکر این نکته ضروری است که برای ویلاهایی که در بافت شهری هستند و سند بنچاقی دارند، می توان اقدام به گرفتن سند رسمی کرد. ویلا کلاردشت خارج از بافت در مقایسه با ویلاهای داخل بافت قیمت پایین تری دارد و یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت محسوب می شود. کلاردشت ویلا جلگه ای و کوهستانی دارد. ویلاهایی که در مناطق مرتفع قرار دارند، مناظر زیبا و بکری را به تماشا می گذارند. 
موقعیت ملک در خرید ویلا کلاردشت از اهمیت شایانی برخوردار است. توجه داشته باشید که ویلا در منطقه ای واقع شده باشد که از خطر سیلاب به دور باشد و یا در ردیف ویلاهای ممنوعه قرار نداشته باشد. انتخاب کلاردشت ویلا یک فرصت طلایی برای زندگی در بهشت گمشده ایران زمین و یک سرمایه گذاری پرسود و بدون ریسک است.