پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در خمام | پست ملک

خرید و فروش خانه و آپارتمان در خمام استان گیلان

شهر خمام، نزدیکترین شهر به گیلان به عنوان مرکز این استان شمالی کشور است. خرید خانه در خمام، از همین جهت می تواند حائز اهمیت باشد. چرا که این شهر مابین دو شهر توریستی یعنی رشت و بندر انزلی قرار گرفته است. تنها ۷ کیلومتر میان شهرهای خمام و رشت فاصله است. ضمن اینکه فاصله خمام با بند انزلی نیز، ۱۵ کیلومتر است. بنابراین به راحتی ساکنین این شهر می توانید به سایر شهرهای توریستی استان سرسبز گیلان رفت و آمد داشته باشند. اگر ویلا یا خانه هایی را با توجه به بودجه خود نتوانید در رشت و گیلان بیابید؛ می توانید با ورود به خمام به هدف خود دست یابید.
قیمت خرید خانه در خمام مسلما نسبت به قیمت خانه و ویلا در گیلان و رشت کمتر است. خمام به طور کلی شامل یک شهر و سه دهستان است. قیمت زمین در خمام برای ساخت خانه های ویلایی در دهستان ها و روستاهای این شهر ارزان تر است. خمام سه دهستان به نام های چاپارخانه، چوکام و کته سرخمام دارد و در مجموع ۴۴ روستا در این شهر هستند. به طور کلی قیمت خرید ملک در خمام نسبت به روستاهای آن بیشتر است. اما در مقایسه با مرکزیت استان یعنی شهر گیلان و نیز شهر رشت که در نزدیکی خمام هستند؛ قیمت ویلا در خمام بسیار ارزانتر است. اگر شما توان خرید ملک و زمین با قیمت متری ۴۰ میلیون را ندارید؛ می توانید در خمام با متری ۱۰ الی ۲۰ میلیون هم صاحب ملک شوید. با توجه به فاصله نزدیکی که این شهر با گیلان و رشت دارد؛ برای رفت و آمد نیز خیلی به زحمت نخواهید افتاد.
خرید خانه در خمام با توجه به آب و هوای این منطقه، می تواند از چندین جهت حائز اهمیت باشد. میانگین بارش در این شهر بسیار بالاست و یکی از سرسبزترین مناطق در شمال کشور است. بنابراین با خرید ویلا در خمام می توانید در یکی از شهرهای خوش آب و هوا دارای ویلا باشید. اگر در خصوص خرید و فروش ویلا در خمام سوالاتی دارید یا می خواهید ملک خود را به فروش برسانید؛ می توانید با کارشناس های ما در سامانه پست ملک ایران در تماس باشید. آن ها با توجه به سابقه ای که در زمینه فروش زمین در خمام گیلان داشته اند؛ می توانند به خوبی شما را یاری کنند. کما اینکه برای خرید زمین در خمام نیز می توانید با این کارشناس ها در ارتباط باشید. شما با توجه به بودجه و امکاناتی که مدنظر خود دارید؛ می توانید نسبت به خرید خانه در خمام اقدام کنید.  
 

بعدی