پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در خشکبیجار | پست ملک

خرید و فروش ملک، خانه، آپارتمان، زمین، ویلا در خشکبیجار

در این مقاله به بررسی معاملات خرید و فروش زمین در خشکبیجار رشت می‌پردازیم. خشکبیجار یکی از شهرهای بخش خشکبیجار است که در استان گیلان واقع شده است. این شهر زیبا در حاشیه ی دریای خزر قرار گرفته است. بالغ بر ۷۰۰۰ نفر در این نقطه آرام و خوش آب و هوا ساکن هستند. مساحت خشکبیجار حدودا ۹۶ کیلومتر مربع است‌. این منطقه آب و هوایی مشابه با سایر نقاط خوش آب و هوای استان گیلان دارد.
بعلاوه مردم این منطقه به کشت برنج و پرورش ماهی مشغول هستند. حاشیه ساحلی خشکبیجار حدود ۱۵ کیلومتر است که این عدد در مقایسه با سایر نقاط شمالی یک نوع رکورد محسوب می‌شود. این شهر دارای یکی از بکرترین سواحل کشور است. هم‌چنین در نزدیکی منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است. خشکبیجار در مجاورت سواحل معروف استان مثل حاجی بکنده، امیر بکنده، باغ محله، امین آباد و... واقع شده است. به دلیل ویژگی‌های جغرافیایی خاص، خرید و فروش زمین در خشکبیجار رشت رونق فراوانی دارد. 

نرخ قیمت زمین و ویلا در خشکبیجار 

قیمت زمین در خشکبیجار رشت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. متراژ زمین، منطقه، بافت شهری یا روستایی، نزدیکی به نقاط گردشگری و ساحلی، نزدیکی به جاده و... همگی در تعیین نرخ قیمت زمین در خشکبیجار رشت موثر هستند. علاوه بر معاملات زمین، فروش ویلا در خشکبیجار نیز مورد توجه افراد مختلفی از سراسر کشور قرار گرفته است. اگر علاقه دارید که در یکی از نقاط بکر و خوش آب و هوای گیلان ویلای شخصی خود را خریداری کنید، خشکبیجار یکی از بهترین گزینه ها است. با وجود مزیت های فراوان، قیمت ویلا در خشکبیجار نسبتا مناسب است. 

خرید و فروش خانه روستایی در خشکبیجار 

علاوه بر معاملات زمین و ویلا، بسیاری از بومیان اقدام به فروش خانه روستایی در خشکبیجار می‌کنند. خانه های روستایی این منطقه برای سرمایه گذاری بلند مدت گزینه مناسبی هستند. آگهی های مربوط به فروش خانه روستایی در خشکبیجار را می‌توانید به کمک فیلترهای تخصصی جست و جو در سایت پست ملک پیدا کنید. در این بستر امن به راحتی هر اطلاعاتی که در خصوص املاک مناطق مختلف لازم دارید به دست می‌آورید. 

بعدی