پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در کیاشهر | پست ملک

خرید وفروش خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در کیاشهر

همه روزه معاملات زیادی در حوزه املاک کیاشهر در حال انجام است. بندر کیاشهر که از توابع بخش کیاشهر واقع در آستانه اشرفیه‌ی استان سرسبز گیلان است، در موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای قرار گرفته است. فاصله کیاشهر و آستانه اشرفیه حدود ۱۷ کیلومتر است‌. هم‌چنین فاصله آن از مرکز استان یعنی شهر رشت  تقریبا ۵۰ کیلومتر مربع می‌باشد. کیاشهر زیبا در جهات مختلف جغرافیایی با شهرهای توریستی نظیر چمخاله، زیباکنار، آستانه اشرفیه و لاهیجان همسایه است. این ویژگی‌های منحصربه‌فرد افراد زیادی از گردشگران و توریست‌های بومی و غیربومی کشور را به خود جذب کرده است. بنابراین خرید خانه، ویلا و زمین در بندر کیاشهر رو به افزایش است. 

خرید و فروش زمین در کیاشهر آستانه اشرفیه

خرید و فروش زمین در کیاشهر آستانه اشرفیه بسیار قابل توجه و مورد استقبال است. کیاشهر دارای آب و هوای بارانی و مرطوب است. هم‌چنین به دلیل اینکه مجاور دریا قرار دارد در فصول گرم دارای هوای شرجی می‌باشد. مناطق شهری کیاشهر در غالب موارد دارای خانه‌ها و آپارتمان های مسکونی است. اما با این حال زمین‌های زیادی در بافت شهری و روستایی با کاربری مسکونی مورد خرید و فروش واقع می‌شوند‌. با خرید زمین در مناطق مختلف کیاشهر می‌توان نسبت به ساخت خانه، ویلا، امکانات تفریحی و گردشگری، مغازه و... اقدام کرد. مواردی که گفتیم همگی می‌توانند از گزینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری باشند. قیمت زمین در کیاشهر تنوع زیادی دارد. برای خرید زمین در کیاشهر آستانه اشرفیه می‌توانید به کمک فیلترهای مختلف جست و جوی بستر پست ملک گزینه‌های دلخواه خود را پیدا کنید. 

معاملات ویلا و خرید خانه کلنگی در کیاشهر 

از معاملات املاک کیاشهر که رونق زیادی هم دارند، می‌توان به خرید و فروش خانه کلنگی و زمین ارزان در کیاشهر اشاره کرد‌. خرید خانه کلنگی در کیاشهر می‌تواند با صرف کمترین هزینه یک سرمایه عالی را در آینده برایتان فراهم کند. علاوه بر معاملات خانه، به دلیل توریستی بودن بندر کیاشهر ویلاهای کوچک و بزرگ زیادی در سراسر نقاط این منطقه مورد خرید و فروش قرار می‌گیرند. خرید ویلا در کیاشهر حتی اگر نقلی باشد در منطقه ای با این موقعیت جغرافیایی ویژه و جاذبه های گردشگری فراوان برای هر فردی جذاب است. حتی بسیاری از بومیان استان گیلان نیز که در کلانشهرهایی مثل رشت ساکن هستند، کیاشهر را برای خرید ویلا و تفریح انتخاب می‌کنند‌. 

بعدی