پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در لاهیجان | پست ملک

خرید و فروش خانه و آپارتمان در لاهیجان

لاهیجان، یکی از بزرگ ترین شهرها در استان گیلان شناخته می شود که تپه های پر از چای و طبیعت بی نظیری دارد. خرید ویلا در لاهیجان، به دلیل محبوبیت این شهرستان، بسیار رایج شده است. با این حال به منظور خرید ملک در لاهیجان، نیاز است که حتما به قیمت ملک در لاهیجان توجه داشت تا بهترین محله را با توجه به بودجه موجود، انتخاب کرد. 

خرید خانه و آپارتمان در لاهیجان 

فروش ملک در لاهیجان با توجه به درخواست زیاد مشتریان در این شهرستان، بسیار رواج دارد. آب و هوای مطلوب، زیبایی طبیعت، وجود امکانات رفاهی خوب و امنیت در شهرستان لاهیجان، سبب محبوب شدن این شهر از استان گیلان شده است. به منظور خرید آپارتمان و خانه در لاهیجان، لازم است که مشتریان در ابتدا بودجه خودشان را تعیین کنند. چرا که در لاهیجان محله های متنوعی وجود دارند که هر کدام از لحاظ قیمت خانه و آپارتمان متفاوت تر هستند. در مناطق مرفه نشین، امکان خرید خانه آپارتمان با قیمت بالاتر وجود دارد؛ اما در مناطق متوسط و رو به پایین، می توان با بودجه کمتر اقدام به خرید آپارتمان در لاهیجان نمود. 

عوامل موثر بر روی قیمت خرید خانه در لاهیجان 

قیمت  ملک در کشور ایران، هر روز رو به افزایش است. شهرستان لاهیجان نیز از این رشد صعودی قیمت عقب نمانده است و قیمت زمین در لاهیجان نیز با توجه به نرخ صعودی افزایش قیمت خرید خانه، بالا رفته است. با این حال باز هم می توان با توجه به بودجه مورد نظر، اقدام به خرید آپارتمان و خانه در لاهیجان نمود. قیمت زمین، خانه و آپارتمان در لاهیجان بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. 
به طور مثال، هر چقدر ساختمان آپارتمان و ویلا در لاهیجان استان گیلان نوسازتر، مدرن تر و شیک تر باشد، هزینه نهایی فروش هر متر از ملک نیز افزایش پیدا می کند. در محله های مرفه نشین مانند محله کارگر و محله شیخ زاهد، قیمت خرید خانه بسیار بالاتر از مناطق جنوبی لاهیجان است. در این منطقه خانه و ملک معمولا با متری ۴۰ تا ۵۰ میلیون در سال ۱۴۰۱ معامله می شود.
این در حالی است که قیمت خرید خانه و ملک در خیابان های جنوبی و غیر مرفه نشین، رو به پایین می رود. خیابان گلستان برای خرید خانه و آپارتمان در لاهیجان، گزینه خوبی است. چرا که امکان خرید آپارتمان در این محله با قیمت پایین و در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون در سال ۱۴۰۱، وجود دارد. 
 

بعدی