پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در لنگرود | پست ملک

خرید و فروش آپارتمان، زمین، ملک و ویلا در لنگرود

خرید ملک در لنگرود در قالب خرید آپارتمان و ویلا این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. استان گیلان و به ویژه شهر لنگرود به دلیل ویژگی‌های جغرافیایی، فرهنگی و... همواره توجه توریست ها را به خود جلب کرده است. به همین جهت افراد زیادی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در این منطقه هستند. شهر زیبای لنگرود در ۶۰ کیلومتری شرق رشت و بین رودسر و لاهیجان قرار گرفته است. هم‌چنین فاصله نسبتا مناسب این شهر با پایتخت همواره به عنوان یک ویژگی مثبت تلقی می‌شود. قیمت ملک لنگرود به دلیل نوسانات بازار رقم ثابتی ندارد. اما با توجه به منطقه مورد نظر و ویژگی‌های آن تفاوت قیمت بین املاک مشاهده می‌شود. املاکی که در مجاورت مناطق دارای امکانات گردشگری هستند نسبت به سایر املاک از قیمت بالاتری برخوردارند. 

خرید آپارتمان و ویلا 

معاملات حوزه املاک و خرید خانه در لنگرود به صورت معاملات آپارتمان و ویلا امکان پذیر است. قیمت ویلا در لنگرود از زیر یک میلیارد تومان شروع می‌شود. با توجه به بافت شهری یا روستایی منطقه، متراژ، سال ساخت، فاصله از جاده و... قیمت ویلا متغیر است. فروش آپارتمان در لنگرود در پی گسترش ساختمان سازی و استقبال سرمایه گذاران از این منطقه افزایش پیدا کرده است. در مناطق مختلف لنگرود شاهد ساخت آپارتمان هایی هستیم که در متراژ کوچک و بزرگ و متناسب با سرمایه شما قابل معامله هستند. آپارتمان ها معمولا در مناطقی که به بافت شهری نزدیک هستند واقع شده اند.

خرید زمین در لنگرود 

برای خرید زمین در لنگرود، ابتدا باید این موضوع را بدانید که چه زمینی مدنظر شما است. زمین هایی که در شهر زیبای لنگرود به فروش می‌رسند دارای کاربری کشاورزی و مسکونی هستند. زمین‌ های کشاورزی لنگرود همان‌طور که از اسمشان پیداست مختص انجام عملیات کشاورزی هستند و امکان ساخت و ساز بر روی آن‌ها وجود ندارد. زمین در روستاهای کوچک و بزرگ در متراژ متفاوت قابل خریداری هستند. موقعیت مکانی زمین‌ها تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارد. البته تفاوت قیمت در میان مناطق مختلف روستایی جهت خرید زمین جزئی است. برای استعلام قیمت بروز شده می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
فروش زمین در لنگرود فقط به زمین‌های کشاورزی اختصاص ندارد. زمین‌های زیادی با کاربری مسکونی در مناطق مختلف لنگرود آماده فروش هستند. خرید زمین در این شهر زیبای استان گیلان یک سرمایه گذاری امن محسوب می‌شود. زیرا شهرهای مختلف استان گیلان به ویژه لنگرود از موقعیت جغرافیایی خوب و مزایای زیادی در زمینه جذب گردشگر برخوردار هستند. با خرید زمین می‌توانید علاوه بر ویلاسازی و مصرف شخصی نسبت به ساخت و ساز واحدهای آپارتمانی مسکونی، واحدهای گردشگری و... نیز اقدام نمایید. با توجه به افزایش قیمت زمین و ملک در طول زمان می‌توانید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نیز این معاملات را در نظر بگیرید. 

بعدی