پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در لشت نشاء | پست ملک

خرید و فروش خانه، آپارتمان زمین و ویلا در لشت نشا

یکی از استان های شمالی کشور که از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار بوده و دارای آب و هوای معتدل می باشد؛ استان گیلان است. این استان، مقصد مسافرین بسیاری بوده و تبدیل به قطب گردشگری در ایران گردیده است. شهرهای زیادی در استان گیلان، مقصد مسافران مختلف می باشند که از میان آنها می توان لشت نشا را نام برد. برخی از مسافرین به دلیل شرایط مالی مساعدی که دارند؛ با دیدن این شهر و جاذبه های طبیعی آن به فکر خرید زمین در لشت نشا افتاده و دوست دارند تا خانه ای در بهترین نقطه شهر خریداری کنند.
لشت نشا نه تنها آب و هوای مطلوب و جنگل های سرسبز و زیبا را در دل خود جای داده؛ بلکه از شالیزارهای برنج نیز برخوردار بوده و این موضوع برای غیر بومی ها جذابیت زیادی دارد. سواحل فریبنده این شهر و جاذبه های گردشگری آن هم از دیگر امتیازاتش به شمار می آیند. اما هنوز آنقدر اسم لشت نشا بر سر زبان ها نیفتاده و به همین دلیل به «بهشت گمشده» ملقب گردیده است. زیباکنار، رودخانه اوشمک، عمارت بلوک باشی و رستوران های محلی از آپشن های مثبت این شهر به شمار می آیند.

قیمت زمین در لشت نشا

یکی از دغدغه هایی که پیش از خرید زمین در لشت نشا به سراغ خریداران می آید؛ قیمت زمین است. در واقع آنها می خواهند بدانند قیمت زمین در این شهر چقدر است؟ در این باره باید گفت با توجه به موقعیت قرارگیری زمین، قیمت آن متفاوت است. برای مثال زمین هایی که در نواحی روستایی قرار دارند؛ ارزان تر از زمین های مستقر در شهر می باشند. به همین دلیل ما خرید زمین در مناطق روستایی را پیشنهاد می کنیم. برخی از روستاهای لشت نشا دسترسی نزدیکی به شهر داشته و ساکت و امن هستند. در طبیعت روستا هم آرامش خاصی جریان دارد. حال اگر شما تصمیم به خرید زمین در لشت نشا گرفته و با پیشنهاد ما وسوسه شده اید؛ می توانید به سراغ مراکز معتبر خرید و فروش زمین در لشت نشا رشت رفته و از آنها راهنمایی بخواهید. پست ملک در این مسیر همراه شما خواهد بود.

فروش خانه در لشت نشا

پست ملک نه تنها امکانات لازم برای فروش خانه روستایی در لشت نشا را در اختیار شما قرار می دهد؛ بلکه اقدامات دیگری مانند فروش خانه در لشت نشا را هم انجام داده و از طریق آن می توانید از آخرین قیمت ملک در لشت نشا هم مطلع شوید. البته اگر تمایل به خرید آپارتمان داشته باشید؛  با استفاده از امکانات پست ملک می توانید ، از قیمت آپارتمان در لشت نشا را هم مطابق با متراژ آپارتمان، سال ساخت، امکانات، موقعیت مکانی و ... آگاه شوید.