پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در ماسوله | پست ملک

خرید و فروش خانه و ملک در ماسوله

ماسوله یکی از خوش آب و هوا ترین شهرهای شهرستان فومن می باشد که در ۶۰ کیلومتری استان گیلان واقع شده است. شهر ماسوله در جنوب غربی گیلان قرار گرفته است و با شهر ماکلوان بیست کیلومتر و با فومن سی و پنج کیلومتر فاصله دارد. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، وسعت شهر ماسوله ۱۰۰ هکتار می باشد و به بافت مسکونی پلکانی شکل شهرت دارد. امروزه با توجه به بافت سنتی و چشم انداز زیبای این شهر، افراد زیادی ترغیب به خرید خانه در ماسوله شده اند. این در حالی است که در وهله اول باید قیمت خرید خانه محلی در ماسوله را بررسی کرده سپس اقدام به خرید نمود. بر این اساس می توان برای بررسی قیمت خانه در ماسوله یا شرایط خرید و فروش خانه در ماسوله از تخصص کارشناسان پست ملک ایران استفاده نمود.

خرید خانه در ماسوله

برای خرید و فروش خانه در ماسوله باید به سن بنا، متراژ، تعداد اتاق ها وموقعیت آن توجه کرد. علاوه بر این بودجه شما نیز در انتخاب ملک اهمیت زیادی دارد. چرا که خانه های نوساز  از قیمت بیشتری برخوردار می باشند. به همین دلیل با برآورد قیمت خانه در ماسوله و تعیین بودجه مشخص، می توان ملک بهتری را خریداری نمود. طبیعت بکر، وجود امکانات رفاهی، پوشش گیاهی مناسب  از مهمترین عواملی هستند که خرید و فروش ملک در ماسوله را افزایش داده اند. علاوه بر این در طی چند سال گذشته، خرید خانه در شهر ماسوله افزایش چشمگیری یافته است. بر این اساس پیش از خرید خانه، باید موقعیت جغرافیایی، قیمت، متراژ و... را بررسی نمود. هرچه ملک یا ویلای مورد نظر شما مدرن تر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

شرایط خرید، فروش و قیمت زمین در ماسوله

تعیین قیمت زمین در ماسوله تفاوت چندانی با تعیین قیمت خرید خانه محلی در ماسوله نخواهد داشت. چرا که هنگام خرید زمین، ملک یا ویلا، اولین نکته ای که مورد توجه قرار می گیرد بودجه و موقعیت می باشد. با این وجود امروزه قیمت زمین در ماسوله میلیاردی است و با توجه به متراژ زمین متغیر می باشد. این در حالی است که خرید و فروش خانه در ماسوله به عنوان یک شیوه مطمئن سرمایه گذاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با این تفاسیر با توجه به افزایش مداوم قیمت خرید خانه در ماسوله، می توان سرمایه خود را طی چند سال افزایش داد.