پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در نوشهر | پست ملک

خرید و فروش زمین، آپارتمان و ویلا نوشهر

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان‎های توریستی شمال کشور می‎باشد که در غرب مازندران واقع شده است. وجود جاذبه‎های توریستی، قیمت آپارتمان در نوشهر و دسترسی آسان به شاهراه‎های اصلی، از عمده دلایل خرید آپارتمان در نوشهر است. این شهرستان از دو آب و هوای متفاوت برخوردار می‎باشد و این مزیت سبب افزایش خرید ویلا نوشهر شده است. در فصل‎های بهار و تابستان، آب و هوای نوشهر معتدل و مرطوب می‎باشد و در فصل‎های پاییز و زمستان نیز سرد و کوهستانی خواهد شد. شهرستان نوشهر، ۱۵۴ کیلومتر با استان تهران فاصله دارد و از قسمت شمال در مجاورت دریای خزر و از بخش جنوب در مجاورت رشته کوه البرز قرار گرفته است. شهرستان نوشهر از قسمت غرب نیز در همسایگی َشهرستان چالوس و از بخش شرقی نیز در مجاورت شهرستان نور می‎باشد. 

خرید آپارتمان در نوشهر

موقعیت مناسب این شهرستان سبب شده است تا ساکنان سایر شهرهای کشور، ترغیب به خرید آپارتمان در نوشهر شوند. چرا که با خرید آپارتمان در نوشهر و اقامت در این شهرستان می‎توان از مراکز تاریخی و گردشگری معروف بازدید کرد و علاوه بر این اوقات فراغت خوبی را در فصل تابستان سپری نمود. علاوه بر این چند سال است که خرید ملک و املاک، زمین و ویلا در شمال کشور، تبدیل به یک روش سرمایه گذاری مطمئن و پرسود شده است. با این حال باید توجه داشت که قیمت آپارتمان در نوشهر بر اساس فاکتورهای متفاوتی تعیین می‎شود که نیازمند مشورت با اشخاص آگاه و متخصص خواهد داشت.

خرید و فروش زمین در نوشهر

با افزایش ساخت و ساز و سرمایه گذاری در حوزه املاک، خرید و فروش زمین در نوشهر نیز افزایش پیدا کرد. تا جایی که امروزه برای خرید زمین در نوشهر باید بودجه قابل توجهی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال مناطقی مانند دریاسر یا همافران از بافت شهری خوبی برخوردار می‎باشند و به دلیل موقعیت مکانی مناسب، قیمت بیشتری دارند. علاوه بر این در مناطقی که امکان دسترسی به جنگل و دریا بیشتر باشد، قیمت زمین یا ملک نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین فروش یا خرید زمین در نوشهر به معیارهای زیادی بستگی خواهد داشت. با این حال برای اطلاع از شرایط خرید زمین، قیمت آپارتمان در نوشهر یا ویلا نوشهر می‎توانید از راهنمایی‎های پست ملک ایران استفاده نمایید.

خرید ویلا در نوشهر

امروزه بیشتر مشتریان خرید ویلا در نوشهر غیر بومی می‎باشند. بر این اساس می‎توان گفت که بیش از شصت درصد از خریداران و ساکنان ویلا نوشهر، تهرانی هستند. تنوع ویلا و ویلا باغ در این شهرستان، سبب تسهیل خرید ویلا در نوشهر شده است. به نحوی که امکان خرید ویلاهای لوکس و لاکچری در کنار ویلاهای فلت و یک طبقه وجود خواهد داشت. با این حال انتخاب ویلا نوشهر و خرید آن، با توجه به امکانات، میزان بودجه و متراژ ویلا انجام خواهد شد.

بعدی