پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در اطاقور | پست ملک

خرید و فروش ملک، خانه، آپارتمان، زمین، ویلا در اطاقور

اطاقور یکی از مناطق شهری از توابع لنگرود واقع در استان گیلان است. این شهر سرسبز در ۱۴ کیلومتری شهرستان لنگرود و در ۲۵ کیلومتری ساحل زیبای دریای چمخاله واقع شده است. خرید و فروش زمین در اطاقور به دلیل اقلیم جنگلی و کوهپایه ای، طبیعت بکر و زیبایش در سال های اخیر بسیار مورد توجه افراد غیر بومی و گردشگران قرار گرفته است. آب و هوای معتدل و کم جمعیت بودن این منطقه گردشگری زیبا از مهم ترین دلایل تمایل افراد برای خرید خانه روستایی در اطاقور به شمار می آید. رشد خرید و فروش خانه روستایی در اطاقور، ترکیبی از جمعیت افراد بومی و غیر بومی را در خود جای داده است. اطاقور از شمال به لنگرود، شمال شرق به رودسر و املش، جنوب به رشته کوه های البرز و از سوی شمال غرب به لاهیجان محدود می شود. موقعیت جغرافیایی خاص این منطقه و ارتباط با چهار شهر اصلی استان گیلان، یک امتیاز مهم برای خرید و فروش ویلا در اطاقور لنگرود محسوب می شود. 

عوامل موثر بر قیمت زمین اطاقور لنگرود

قیمت زمین اطاقور لنگرود در هر منطقه و با توجه به عوامل مختلفی نظیر نزدیکی به سایر شهرها و نقاط گردشگری متغیر است. از عوامل رشد و رونق خرید و فروش زمین در اطاقور می توان به امکانات شهری و دسترسی آسان به دریا اشاره کرد. نزدیکی به جنگل ها (پارک جنگلی خرما و بلوردکان) و مناطق ییلاقی از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت زمین اطاقور لنگرود هستند. خرید و فروش خانه در اطاقور و ساخت و ساز ویلا در این منطقه با قیمت بسیار مناسب انجام می شود. 

سرمایه گذاری با خرید زمین و ملک در اطاقور 

خرید و فروش زمین در اطاقور، و سایر معاملات ملکی نظیر خرید و فروش خانه، ویلا، کلبه جنگلی و خانه روستایی یک سرمایه گذاری پرسود و موفق محسوب می شود. قیمت زمین اطاقور لنگرود در چند سال گذشته رشد صعودی داشته است. از این رو، خرید زمین در اطاقور و یا خرید ویلا در اطاقور لنگرود یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن به حساب می آید. با خرید و فروش زمین در اطاقور لنگرود، روز به روز بر ارزش زمین و ملک شما افزوده می شود. اطاقور لنگرود با داشتن طبیعت بی نظیر، آب و هوای عالی، دوری از دغدغه های شهرنشینی و آلودگی یکی از بهترین مناطق استان گیلان جهت سرمایه گذاری و خرید زمین، ویلا و خانه است.