پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش آپارتمان، پنت هاوس، برج نوساز و کارکرده در پردیس | پست ملک

خرید آپارتمان در پردیس تهران

از سال ۱۳۶۸ پردیس با نام پیشین آب انجیرک با توجه به توسعه یافتن موقعیت، بافت و جمعیت آن به عنوان شهر شناخته شد و اکنون یکی از شهرستان‌های تهران با جمعیت ۲۵۰۰۰۰ نفری است.
آنچه که باعث توسعه سریع و رو به رشد بودن شهر نوظهور پردیس شده است آپارتمان‌سازی فعال آن در طول سه دهه است به شکلی امروزه در فازهای مختلف این شهر شما نتیجه این آپارتمان‌سازی را مشاهده می‌کنید.
زندگی در میان شلوغی روزافزون تهران با هزینه‌های سرسام آور امروزی و آلودگی هرروزه هوا باعث شده است که تمایل به زندگی در شهرستان‌های اطراف تهران ازجمله شهر زیبای پردیس بسیار بالا باشد.
چنین مسائلی باعث شده‌اند که اکنون شهر پردیس با قدمت بیش از سه دهه یکی از رو به رشدترین و محبوب‌ترین شهرستان‌های تهران برای سرمایه‌گذاری و سکونت باشد و ساخت و ساز آپارتمان در آن در حال افزایش باشد.

موقعیت مکانی و جاده های ارتباطی

آنچه که هنگام خرید آپارتمان در هر جغرافیایی باید مدنظر قرار بگیرد و به آن توجه شود موقعیت مکانی شهر مورد نظر و مختصات آپارتمان در آن شهر است و پردیس از این نظر از موقعیت ایده‌آلی بهره‌مند است. 
پردیس تا تهران تنها ۱۷ کیلومتر فاصله دارد و از نظر موقعیت مکانی مختصات فوق‌العاده‌ای دارد چراکه از غرب با تهران، از شرق با شهرستان زیبای دماوند، از شمال با شمیرانات و از جنوب با پاکدشت همجوار است و خود پردیس از سه بخش جاجرود، پردیس و بومهن تشکیل شده است.
یکی از دلایل پیشرفت سریع شهر پردیس و تمایل مردم برای خرید آپارتمان در این شهر راه‌های متنوع، اصلی و مهم است که پل‌ ارتباطی این شهر با شهرهای دیگر و مناطق مهم را ایجاد کرده است و مهم‌ترین این راه‌ها شامل موارد زیر هستند.

آزادراه پردیس - تهران

این آزادراه در شرق تهران از بزرگراه شهید بابایی شروع شده و تا پردیس ادامه دارد و در طول مسیر خود با نقاط متعددی از جاده دماوند تلاقی دارد.

محور تهران - پردیس - رودهن

این محور بزرگ، حلقه ارتباطی گسترده‌ای را بین پردیس، تهران، مازندران و بخش‌های از استان گلستان و خراسان شمالی را تشکیل می‌دهد.

بطور کل مسیرهای ارتباطی و راه‌های جاده‌ای متعددی ارتباط بین شهر پردیس با دیگر شهرستان‌های اطراف و تهران را برقرار می‌کنند و از این نظر جزء شهرستان‌های به اصطلاح سرراست و خوش مسیر است و رفت و آمد حوالی این شهر بسیار راحت است.

امکانات رفاهی، فرهنگی و آموزشی

یکی از دلایل گسترش آپارتمان سازی و تمایل روزافزون مردم برای خرید و فروش آپارتمان در پردیس امکانات مناسب و رو به رشد این شهر خوش آب و هوا است که در این باره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مناطق دیدنی و گردشگری شهر پردیس

شهر نوساز پردیس مناطق گردشگری، دیدنی و تاریخی بسیاری دارد که علاوه بر استفاده ساکنین این شهر هرساله توریست‌های بسیاری را به خود جذب می‌کنند و در این باره می‌توان به پل شاه‌عباسی، رودخانه جاجرود، آبشار کمرد، قلعه تاریخی گلخندان، سد لتیان، امام‌زاده سلطان و امام‌زاده قاسم و... اشاره کرد که محل تفرج مردم هستند.

بازار محلی و مراکز خرید

شهر پردیس بازارهای محلی پویا، زیبا و شلوغی دارد که انواع مایحتاج مردم را فراهم می‌کنند و نیازی به خرید از شهرهای دیگر وجود ندارد علاوه‌بر آن مراکز خرید متعددی مانند مرکز خرید پردیس، یاقوت، گلستان، ایران زمین و... در این شهر وجود دارد که کالاهای لوکس و خاص را عرضه می‌کنند بنابراین ساکنین برای خرید هیچ چیزی محدود نمی‌باشند.

 مراکز درمانی

یکی از ویژگی‌های مثبت شهر پردیس وجود مراکز درمانی متعدد در این شهر است که انواع خدمات بهداشتی و درمانی را جهت حفظ سلامت ساکنین عرضه می‌کنند و این مراکز درمانی در فازهای مختلف شهر پردیس واقع شده و داروخانه‌های متعددی نیز در مناطق مختلف این شهر وجود دارند.

مراکز خدماتی

بانک‌ها، ادارات، دفاتر و مراکز خدماتی مختلف و متعددی در سطح شهر پردیس طبق دستورالعمل بطور هرروزه در حال عرضه خدمات اداری مختلف به ساکنین شهر پردیس هستند.
مراکز آموزشی

در مناطق مختلف شهر پردیس انواع مراکز رسمی و غیر رسمی آموزشی ازجمله انواع مهدها، دبستان، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه، آموزشگاه‌های متفرقه و... وجود دارند که بر اساس استانداردهای روز در حال آموزش و ارائه خدمات آموزشی به ساکنین شهر پردیس و حوالی آن هستند.

امکانات رفاهی

شهر پردیس به عنوان یک شهر در حال ترقی از انواع امکانات رفاهی ازجمله انواع پارک و بوستان، سینما، باشگاه و سالن ورزشی، استخر، رستوران و کافی‌شاپ، مراکز زیبایی، سالن‌های تشریفات، مساجد، مراکز سوخت، پایگاههای حمل و نقل و... بهره‌مند است.

بررسی فازهای مختلف شهر از نظر مرغوبیت آپارتمان

شهر پردیس جزء شهرهای فعال در زمینه آپارتمان‌سازی است و قیمت آپارتمان در پردیس تهران بسیار مناسب‌ است و اگر قصد خرید آپارتمان پردیس را دارید باید با فازهای مختلف این شهر و سطح کیفی آپارتمان‌های آن بیشتر آشنا شوید.
در مجموع شهر جوان پردیس دارای ۱۱ فاز مختلف است که ۸ فاز آن مسکونی و فازهای شش، هفت و ده مسکونی نیستند و در ادامه به فازهای مسکونی این شهر اشاره خواهیم کرد.

فاز ۱

فاز یک قدیمی‌ترین فاز شهر پردیس است و آپارتمان‌های بزرگ و خانه‌های ویلایی بسیاری در آن وجود دارد که اکثرا سند داشته و به دلیل قدمت این فاز از امکانات کامل‌تر و بیشتری نسبت به فازهای تازه‌ساز برخودار است.
پارتمان‌های این فاز عموما ار متراژ بالایی برخودار هستند و بافت و نقشه مناسبی دارند که به خوبی رسیدگی شده اند و دسترسی راحتی به انواع امکانات رفاهی دارند.

فاز ۲

هنگام ورود به شهر پردیس با اولین فازی که مواجه می‌شوید فاز دو است که در غرب پردیس واقع شده و نسب به فاز یک نوسازتر است و در این فاز نیز آپارتمان‌های بسیار خوبی قرار دارد و از نظر کیفیت و قیمت آپارتمان‌های این فاز گران‌تر از فاز یک هستند و دسترسی ویژه‌ای به امکانات مختلف دارند.

فاز ۳

یکی از محبوب‌ترین فازهای پردیس فاز سه است که انواع آپارتمان‌های چند طبقه، مسکن مهر، مجتمع، ساختمان‌های ۹ طبقه پردیسان و... را دارد و آپارتمان‌های این فاز از نقشه و متراژ متنوعی برخودار هستند و در عین داشتن امکانات بسیار این فاز آپارتمان‌های آن از قیمت مناسبی برخودار هستند.

فاز ۴

فاز ۴ جزء فازهای نوساز شهر پردیس محسوب می‌شود و آپارتمان‌های آن از نظر نقشه و طراحی از مهندسی به‌‌روزتری برخوردار هستند و این فاز جای پیشرفت زیادی داشته و قیمت آپارتمان در آن نیز مناسب است و در عین نوساز بودن این فاز از امکانات بسیاری ازجمله دانشگاه، هتل، مراکز خرید و... بهره‌مند است.

فاز ۵

فاز پنج نیز یک فاز تازه تاسیس در شهر پردیس است که برج های ۱۱ طبقه و ۱۴ طبقه را در دل خود دارد که به ترتیب ۴۳ واحدی و ۵۳ واحدی هستند و از متراژ، نقشه و قیمت مناسبی برخوردار هستند و پتانسیل این فاز برای پیشرفت بسیار بالا و گزینه مناسبی برای خرید آپارتمان است.

فاز ۸

فاز هشت پردیس به دره بهشت معروف است و موقعیت جغرافیایی مناسبی داشته و ۲۸ هزار واحد مسکن مهر را در خود جای داده است و آپارتمان‌های این فاز به صورت ۳،۴ و ۵ طبقه با متراژ مختلف، دو خوابه و سه خوابه، نقشه به روز و نمای شیک هستند و جای رشد بسیاری داشته و قیمت مناسبی نیز دارند.

فاز ۱۱

فاز یازده شهر پردیس نیز دارای پنج زون است که زون یک دارای ۱۰۹  بلوک، زون دو دارای ۱۲۶ بلوک، زون سه دارای ۱۱۱ بلوک، زون چهار دارای ۵۵ بلوک و زون پنج دارای ۱۰۸ بلوک است.
فاز یازده جزء پرکارترین فازها از نظر فروش آپارتمان در پردیس است چراکه علاوه بر متراژ مختلف، طراحی حرفه ای و نوساز بودن از امکانات لازم برخوردار است و رو به پیشرفت می‌باشد و آپارتمان‌های این فاز قیمت مناسبی نیز دارند.

بررسی قیمت آپارتمان در پردیس تهران

قیمت آپارتمان‌ در پردیس تهران تابع فاکتورهای مختلفی است و سال ساخت آپارتمان، فاز موقعیتی آپارتمان، متراژ آن و حتی امکانات موجود در فاز مورد نظر بر روی قیمت آن تاثیر ویژه‌ای دارند.
بطور کل هرچقدر فازی که آپارتمان در آن واقع شده است از نظر امکانات رفاهی مجهزتر باشد و آپارتمان موردنظر از طراحی و ساخت بهتری برخودار باشد قیمت آن نیز به تبع بیشتر خواهد بود.
برای مثال آپارتمان‌های واقع در فاز یک با توجه به متراژ بالاتر و امکانات بیشتری که در این فاز قابل دسترسی است نسب به قیمت آپارتمان در فازهای تازه تاسیس گران تر هستند اما در مجموع خرید آپارتمان پردیس بسیار مقرون به صرفه است. 

بعدی