پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در رودسر | پست ملک

خرید و فروش خانه، آپارتمان، زمین و ویلا در رودسر گیلان

رودسر یکی از شهرستان‌های زیبا و گردشگری واقع در شرق استان گیلان می‌باشد که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. علت رونق گرفتن معاملات املاک رودسر موقعیت جغرافیایی ویژه، نزدیکی به مناطق ساحلی، جاذبه‌های گردشگری، آب و هوای مناسب و... است. رودسر تا مرکز استان گیلان یعنی رشت حدود ۷۳ کیلومتر فاصله دارد. معمولا نقاط ساحلی رودسر، روستاهای گردشگر پذیر مثل سرولات ، ییلاق جواهرده و... از مناطقی هستند که تمایل به خرید ویلا، خانه و زمین در آن‌ها بیشتر دیده می‌شود.

خرید و فروش خانه در رودسر 

فروش خانه در رودسر در قالب ویلا، آپارتمان و... انجام می‌پذیرد. گزینه‌های بسیار خوبی متناسب با انواع میزان بودجه برای معامله وجود دارند. آپارتمان سازی این روزها بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. واحدهای بزرگ و کوچک، آپارتمان‌های نوساز و قدیمی و خانه های ویلایی در نقاط شهری و روستایی رودسر آماده فروش هستند. قیمت آپارتمان در رودسر به منطقه، سال ساخت آپارتمان، امکانات آپارتمان مثل داشتن پارکینگ، آسانسور، متراژ و... وابسته است. مسلما قیمت آپارتمان نوساز در رودسر مثل سایر مناطق بیشتر است. اما باز هم امکان خرید برای کسانی که بودجه کمی دارند با شرایط ویژه فراهم است.
خانه‌های کلنگی هم‌چنان در نقاط شهری و روستایی رودسر در حال معامله هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت خانه کلنگی در رودسر با استفاده از امکانات پست ملک می توانید به راحتی از قیمت املاک در رودسر آگاه شوید. با خرید ویلا در رودسر نیز می‌توانید از طریق اجاره آن به مسافران و یا فروش در بلند مدت کسب درآمد کنید. اگر به دنبال ویلای شخصی در شمال کشور هستید، رودسر یکی از بهترین لوکیشن‌هایی است که می‌توانید در آن سرمایه‌گذاری کنید. قیمت ویلا در رودسر نیز رنج قیمتی متفاوتی دارد که می‌توانید به صورت روزانه در این خصوص از پست ملک استعلام بگیرید. اگر قصد فروش ویلا در رودسر نیز دارید می توانید به راحتی اقدام به ثبت رایگان ملک در رودسر از طریق پست ملک نمایید.

قیمت زمین در رودسر

خرید و فروش زمین در رودسر یک سرمایه‌گذاری امن و پر رونق است. اگر از مشاورین املاک امین کمک بگیرید احتمال متضرر شدن و سوء استفاده از سرمایه شما از بین می‌رود. بنابراین پیش از هرچیز باید به اهمیت یک مشاور املاک خوب پی ببرید. با توجه به میزان بودجه‌ای که در دست دارید و هم‌‌چنین ویژگی‌هایی که مدنظرتان است می‌توانید نسبت به خرید زمین اقدام کنید. زمین‌های رودسر به دلیل جاذبه‌های توریستی این منطقه فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند. زیرا با خرید زمین می‌توانید نسبت به احداث رستوران، کافه، پارک تفریحی، هتل، مرکز خرید و... نیز اقدام نمایید. با توجه به علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران به این نقطه از استان گیلان بهتر است فرصت را از دست ندهید و برای رشد و توسعه آینده خود برنامه ریزی کنید. 

بعدی