پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در سلمان شهر (متل قو) | پست ملک

خرید و فروش املاک در متل فو (سلمان شهر)

متل قو یا سلمان شهر یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین شهر‌های شمالی ایران می‌باشد که در غرب استان مازندران واقع شده‌است. این شهر زیبا از دیرباز مورد توجه افراد زیادی از سراسر کشور بوده است و نسبت به سایر شهر‌های ساحلی مسافران بیشتری را در دل خود جای می‌دهد. به همین علت قیمت ویلا در متل قو نسبت به سایر شهر‌های حاشیه دریای خزر بالاتر می‌باشد. جاذبه‌های گردشگری متل قو، ساحل بکر و زیبا، مجتمع‌های گردشگری جذاب و ... عامل اصلی تقاضای بالای خرید زمین در متل قو می‌باشند. 

عوامل موثر بر قیمت ویلا در متل قو

آمار بالای خرید و فروش ویلا در متل قو با توجه به موقعیت جغرافیایی و امکانات تفریحی زیادی که دارد، دور از ذهن نیست. یکی از بزرگترین عوامل محبوبیت و شهرت سلمان شهر در سال‌های اخیر که بی‌تاثیر بر روی قیمت آپارتمان در متل قو نیز نبوده است، برج‌های بلند و دوقلو عظیم زاده می‌باشد. علاوه بر این به دلیل نزدیک بودن به چالوس و مسیر جاده چالوس بسیاری از پایتخت‌نشینان و حومه اطراف آن خرید ویلا در سلمانشهر را به سایر شهر‌های ساحلی ترجیح می‌دهند. همین تقاضای بالا برای خرید ویلا بر روی قیمت آپارتمان در متل قو و یا قیمت زمین در متل قو نیز تاثیر می‌گذارد. اما متل قو با تمام این اوصاف ارزش خرید ویلا و اقامت در زیبایی و سرسبزی این شهر را دارد. 
مساحت سلمان شهر تنها ۷۵۰ هکتار می‌باشد و جمعیتی حدود ۹ هزار نفر دارد. همین مساحت کم شهر هم عامل مهمی ‌بر روی قیمت ویلا در متل قو می‌باشد. زمانی‌که زمین خالی برای ساخت‌و‌ساز ویلا و آپارتمان نباشد، قیمت زمین‌های باقی مانده بالا می‌رود. به همان نسبت شما برای خرید ویلا در متل قو مجبورید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. به سبب همین موضوع نیز امروزه خیلی از مناطق، ویلا سازی را به صورت آپارتمانی انجام می‌دهند. تا بتوانند پاسخگوی تقاضای بالای خرید ویلا در سلمانشهر باشند. البته امکانات این ویلاهای آپارتمانی نیز دست کمی ‌از سایر ویلا‌ها ندارد و حتی گاهی ممکن است قیمت آپارتمان در متلق قو نسبت به خانه‌های ویلایی بیشتر نیز باشد. زیرا یک بحث این ویلا‌ها جنبه امنیتی آن است که نسبت به خانه‌های ویلایی امنیت بالاتری دارند و حتی ممکن است دارای نگهبان ساختمان نیز باشند.

آشنایی با بهترین مناطق برای خرید ویلا در متل قو

اگر به دنبال خرید ویلا در متل قو هستید، باید با مناطق مختلف شهر آشنا شوید. تا بتوانید طبق بودجه و سلایق‌تان بهترین انتخاب را داشته باشید. بهترین مناطق فروش ویلا در سلمانشهر با توجه به وسعتش کم می باشد. به همین جهت در ادامه تنها به سه مورد از مشهورترین آنها اشاره خواهیم کرد.

منطقه دریاگوشه

یکی از بهترین مناطق که بالاترین قیمت ویلا در متل قو را نیز به خود اختصاص داده است، منطقه دریا گوشه می‌باشد. این قسمت از شهر جز نقاط مرکزی شهر است که دسترسی خوبی نیز به همه مناطق شهر دارد. اما بیشتر ویلا سازی‌ها در این منطقه انجام شده است. برج‌های الماس قو عظیم‌زاده، رستوران‌های مختلف و معروف، مراکز تجاری و فروشگاه‌های عرضه کننده پوشاک برند همه و همه در این منطقه از شهر واقع شده است. به همین جهت بیشترین آمار خرید ویلا در متل قو را به خود اختصاص داده است.

شهرک دهکده شیرین:

اگر از هیاهوی شهر می‌خواهید به دور باشد و در آرامش به سکونت بپردازید، باید سری به شهرک دهکده شیرین بزنید. قیمت زمین در متل قو در این شهرک به دلیل بافت قدیمی‌تر آن به نسبت ارزان‌تر از منطقه دریاگوشه می‌باشد. اما دسترسی راحت به دریا می‌تواند آرامش شما را برای ایام استراحت و تفریح‌تان فراهم آورد.

شهرک لاکوده

قیمت ویلا در متل قو در شهرک لاکوده نیز مانند شهرک دهکده شیرین ارزان‌تر از مناطق دیگر می‌باشد. اما امنیت و بافت زیبای این شهرک باعث شده اکثر افراد غیر بومی ‌این منطقه را برای خرید ویلا در متل قو انتخاب نمایند.

سرمایه گذاری با خرید زمین در متل قو

اگر قصد سرمایه‌گذاری در شهر‌های شمالی را دارید، خرید زمین در متل قو می‌تواند شما را به سود‌دهی بالایی برساند. اما یافتن منبعی معتمد که آمار فروش زمین در متل قو را به درستی در اختیار شما قرار دهد کار دشواری است. اگر شناخت درستی از شهر ندارید و صرفا به دنبال خرید و یا سرمایه‌گذاری هستید، حتما از یک کارشناس املاک معتمد یاری بگیرید. یک مشاوره درست می‌تواند زمان خرید، بهترین قیمت ویلا در متل قو را به شما پیشنهاد دهد و زمان سرمایه‌گذاری نیز، بهترین گزینه‌های فروش زمین در متل قو را در اختیار شما قرار دهد.