پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در سنگر | پست ملک

خرید و فروش ملک، خانه، آپارتمان، زمین، ویلا در سنگر

معاملات خرید و فروش زمین در سنگر به دلیل موقعیت خاص این منطقه رونق خوبی دارد. این شهر زیبای استان سرسبز گیلان، واقع در ۱۵ کیلومتری مرکز استان یعنی شهر رشت است. کاشت برنج و پرورش ماهی در سنگر رایج است. موقعیت جغرافیایی خاص سنگر شرایط را برای دامداری نیز فراهم کرده است. آب و هوای سنگر در بهار و پاییز معتدل و مرطوب است. تابستان‌ها نیز با هوای گرم و شرجی این منطقه مواجه می‌شوید. 
هر چهار فصل زیبایی های خاصی را در سنگر زیبا به نمایش می‌گذارند. به دلیل موقعیت ویژه سنگر از نظر جغرافیایی و فاصله کم آن با مرکز استان خرید زمین در سنگر رشت مورد توجه افراد غیربومی و حتی بومیان استان واقع شده است. قیمت زمین در سنگر رشت با توجه به بافت شهری یا روستایی، امکانات و متراژ از منطقه‌ای به منطقه دیگر تفاوت دارد. برای انجام معاملات خرید و فروش زمین در سنگر می‌توانید از بستر پست ملک کمک بگیرید. 

معاملات خرید ویلا در سنگر 

خرید و فروش ویلا در سنگر نیز رونق خوبی دارد. سنگر دارای تمامی امکانات شهری مثل مدرسه، بیمارستان، مراکز خرید و... است. فاصله ناچیز سنگر با برترین دانشگاه استان یعنی دانشگاه گیلان نیز بر مزیت‌های این منطقه افزوده است. بسیاری از افراد به دلیل راحتی دسترسی به امکانات شهری به دنبال خرید ویلا در سنگر هستند. در عین حال که به تمامی امکانات شهری دسترسی راحت دارید می‌توانید از طبیعت بکر و آب و هوای سالم سنگر نیز نهایت لذت را ببرید. 

خرید خانه در سنگر 

اگر به دنبال خرید خانه در سنگر هستید، گزینه‌های متنوع و به صرفه ای پیش رویتان است. قیمت ملک در سنگر با توجه به امکانات این منطقه بسیار مناسب است. بنابراین اگر می‌خواهید در یکی از نقاط استان گیلان سرسبز خانه مستقل داشته باشید، سنگر از بهترین نقاط برای سرمایه‌گذاری است. با بودجه متوسط می‌توانید 

بعدی