پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در شفت | پست ملک

خرید و فروش ملک، خانه، آپارتمان، زمین، ویلا در شفت

خرید و فروش زمین در شفت استان گیلان یکی از معاملات پر رونق این روزها به شمار می‌رود‌. شهرستان شفت در استان گیلان ۲ بخش و ۴ دهستان دارد. جمعیت این شهر نیز بالغ بر ۵۴ هزار نفر است. شفت از شمال شرقی خود به رشت، مرکز استان گیلان، متصل می‌شود. بعلاوه از جنوب و جنوب شرقی به زنجان و رودبار و از سمت غرب نیز به فومن و صومعه سرا محدود می‌شود. 
از جمله محصولات کشاورزی این نقطه از گیلان برنج و چای است. در این منطقه پرورش دام، زنبور عسل، آبزیان و کرم ابریشم رواج دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید زمین در شفت فومن هستید امکان اشتغال به فعالیت های یاد شده را نیز خواهید داشت. آگهی های مربوط به خرید و فروش زمین در شفت را می‌توانید از سایت پست ملک مشاهده نمایید. 

نرخ قیمت زمین‌های شفت 

قیمت زمین در شفت با توجه به عوامل متعدد رنج متفاوتی دارد. اینکه زمین در کدام منطقه از شفت و در چه بافتی واقع شده در قیمت نهایی زمین موثر است. بعلاوه متراژ زمین، فاصله از جاده، شهری یا روستایی بودن محل زمین و... همگی از فاکتورهای تاثیرگذار هستند. اگر قصد فروش زمین در شفت دارید، می‌توانید خیلی راحت آگهی مربوط به زمین خود را در سایت پست ملک درج نمایید. با پست ملک به کلیه‌ی آگهی‌های فروش ملک در شفت دسترسی پیدا کنید. 

نرخ قیمت ویلا در شفت 

خرید و فروش ویلا در شفت گیلان نیز مثل بقیه نقاط استان بسیار پرطرفدار است. اگر قصد دارید آگهی های مرتبط با فروش ویلا در شفت را مشاهده کنید به سایت پست ملک سری بزنید. فیلترهای تخصصی سایت پست ملک به شما کمک می‌کنند تا آگهی های متناسب با شرایط خود را به راحتی پیدا کنید. قیمت ویلا در شفت با توجه به سال ساخت ویلا، سبک ساخت و طراحی آن، متراژ، متریال به کار رفته و... متفاوت است‌. ویلاهای شفت از بهترین گزینه هایی هستند که می‌توانید روی آن‌ها سرمایه‌گذاری انجام دهید. با توجه به افزایش قیمت ملک در طول زمان، خرید ویلا، شما را در آینده به سود خوبی خواهد رساند. 

بعدی