پست ملک
postmelk logo
ثبت آگهی رایگان ملک

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه، آپارتمان، ویلا و زمین در صومعه سرا | پست ملک

خرید و فروش خانه، آپارتمان، زمین و ویلا در صومعه سرا

صومعه سرا یکی از شهرستان‌های زیبای استان گیلان می‌باشد که در فاصله ۲۳ کیلومتری مرکز استان واقع شده است. این شهرستان غرب گیلان به دلیل ویژگی‌ها، سوغات، مناطق گردشگری و سایر مزیت‌هایی که دارد، یکی از پرطرفدارترین مناطق استان گیلان به شمار می‌رود. گردشگران زیادی همه ساله از صومعه سرا و زیبایی های طبیعی آن بازدید می‌کنند. یکی از حسن‌های صومعه سرا فاصله بسیار کم آن با مرکز استان یعنی شهر رشت است. امکانات تفریحی، آموزشی، ورزشی، درمانی و... بی‌شماری در سرتاسر این منطقه‌ی شمالی همواره در اختیار ساکنین و گردشگران قرار می‌گیرند. به همین جهت بسیاری از افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه املاک صومعه سرا هستند. اگر به دنبال خرید ملک یا استعلام قیمت زمین در صومعه سرا هستید می توانید با پست ملک و استفاده از امکانات متنوع آن اقدام کنید.. 

خرید خانه در صومعه سرا

به جهت خرید ملک در صومعه سرا خانه‌های مسکونی در قالب خانه ویلایی، ویلا و واحدهای آپارتمانی مورد معامله قرار می‌گیرند. اگر به دنبال خرید و فروش ویلا در صومعه سرا هستید، بهتر است از مناطق مختلف این شهرستان بازدید کنید. در هر منطقه از صومعه سرا ویلاهای مختلف با ابعاد  گوناگون آماده فروش هستند. پس فرصت خرید ویلا در صومعه سرا را از دست ندهید. با توجه به شرایط مالی و سلیقه خود می‌توانید از گزینه‌های موجود بازدید نمایید. قیمت آپارتمان در صومعه سرا نیز تابع فاکتورهای عمومی مثل منطقه، متراژ، سال ساخت و... است. با افزایش روزافزون قیمت ملک سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌تواند یک سکوی پرتاب جهت پیشرفت و توسعه شما باشد. در صورت خرید می‌توانید ملک خود را اجاره دهید تا راحت تر از پس اقساط پرداختی آن بر بیایید. هم‌چنین یک منبع جدید کسب درآمد هم پیدا خواهید کرد. 

خرید و فروش زمین در صومعه سرا

فروش زمین صومعه سرا این روزها به دلیل قیمت مناسب این منطقه و امکانات کامل آن رونق یافته است. قیمت زمین در صومعه سرا نسبت به سایر مناطق گردشگر پذیر استان مناسب‌تر است. زمین‌هایی با کاربری مسکونی در مناطق مختلف این شهرستان زیبا آماده فروش هستند. با هر بودجه‌ای که در دست دارید می‌توانید به کمک مشاورین املاک ما بهترین انتخاب را داشته باشید. به دلیل نوسانات بازار نمی‌توان نرخ ثابتی برای زمین‌های این شهرستان شمالی در نظر گرفت. اما به طور کلی با توجه به یک سری فاکتورهای کلی مثل امکانات، فاصله از شهر، متراژ، محل و... قیمت زمین‌های هر منطقه از سایر مناطق متفاوت است.